FOTO/ Kush e ka kafshuar në qafë Gwen Stefani-in?

Duket se Gwen Stefani dhe Blake Shelton  po jetojnë një dashuri të ‘zjarrtë’, ndaj s’është çudi kur shikojmë shenjat në qafën e këngëtares. Gwen ka kaluar këtë fundjavë me 3 fëmijët e saj, por duke se një detaj mjaft i rëndësishëm nuk ju ka shpëtuar paparacëve të cilët kanë fotografuar këngëtaren paraditen e të dielës.

Këngëtarja 47 vjeçare është fotografuar me tre fëmijët e sa,j dhjetë,  tetë dhe dy vjeç në një park në Los Angelos, por përtej paraqitjes së saj, këngëtarja është fotografuar me disa shenja në qafë. Edhe pse Gwen ishte munduar ti fshihte, sërish ato ishin mjaft të dukshme.Ndërsa kujtojmë se ka një vit që dy Gwen dhe Blake  kanë nisur një romancë , ndërsa burimet pranë dyshes thonë se ata po përgatitën të celebrojnë  dashurinë e tyre.