Foto/ Magjia e fundvitit! Kourtney Kardashian ribashkohet me ish-burrin

Kjo me siguri do të jetë një lloj magjie e festave të fundvitit.

Ish çifti Kourtney Kardashian dhe Scott Disick mësohet se janë kthyer sërish bashkë. Sipas E Online, prindërit e Mason, Penelope dhe Reign prej disa muajsh javë kthyer tek njëri-tjetri. Edhe pse ende nuk jetojnë bashkë, ata kalojnë mjaft kohë bashkë.

Sipas burimeve ata duan ti japin edhe një mundësi martesës së tyre për të mirën e fëmijëve.

Lajmi bëhet publik vetëm një javë pasi çifti u pa shumë i afërt gjatë pushimeve familjare në Meksikë.