Foto/ Mariah Carrey e veshur me të brendshme organizon festë në dhomën e gjumit

Thonë se supermodelet nuk çohen nga shtrati pa u paguar 10.000 dollarë, por me këngëtaren amerikane ndodh ndryshe.

Për të festuar linjën e saj të re kozmetike nga firma MAC, Carey është “hedhur” në shtratin e një suite në një nga hotelet më prestigjioze në New York.

Veshur me të brendshme seksi dhe rrethuar nga luksi, Mariah pozon tepër e buzëqeshur në krevatin e saj së bashku me të ftuarit e festës.

Kishte kohë që këngëtarja e “All I Want For Christmas is You” , priste me padurim produktet e saj kozmetike dhe kështu zgjodhi mënyrën më seksi për të festuar këtë rast. Një tjetër tekë e vipave e kthyer në realitet!

3B04089200000578-0-image-m-51_1480837341414-13B0407C600000578-0-image-a-56_1480837531609-13B0407CA00000578-0-Girl_s_best_friend_Making_the_look_more_opulent_the_All_I_Want_F-a-57_1480837602112-1