FOTO/ Marina dhe Getoari probleme në doganë, shikoni çfarë ndodhi

Një dasmë të madhe mund ta kemi shumë shpejt nga çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, por deri atëherë dyshja në fjalë duket se e kanë vështirë të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Së fundmi, Getoari dhe Marina kanë udhëtuar drejt Kroacisë, ku mendohet se do të qëndrojnë për të bërë disa ditë pushime.

Në disa foto të siguruara nga Indeksonline, dyshes në fjalë duket se ju kanë lindur disa probleme në kufi pasi shihen në këmbë dhe me dokumente në duar.