FOTO/ Selena Gomez del me pizhame në publik

Pizhame në publik? Po pra, Selena Gomez nuk e ka problem të dalë me pizhame në publik.

Këngëtarja është parë natën e të premtes në rrugët e Santa Monicas. Ajo ishte nisur në drejtim për të ngrënë darkë me disa miq. Selena kishte të veshur pizhame të mëndafshta të bëra nga Olivia von Halle.

Selena dukej krejtësisht mahnitëse dhe gjithnjë duke bërë të sigurt se edhe në pizhame ajo ia arrin të duket glamuroze.

Image