FOTO/ Sherr dhe ofendime mes “Lolitës” dhe Kastro Zizos, shkak bëhet Ajola Xoxa

Gjatë mbrëmjes së djeshme faqja në Facebook ‘Lolita’, ka ndarë një foto  ku shfaqet këngëtari dhe kantautori Kastro Zizo së bashku më bashkëshorten e krytarit të Bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa, foto kjo e shkrepur shumë vite më parë.

Këtij postimi i kanë bashkangjitur edhe një koment, që si duket ka nervozuar këngëtarin.

“Para se të na qepte gjyshja, na shqepte Kastro Zizo!,”- shkruhej në dixhitorën e fotos.

Ndërkohë që i menjëhershëm ka qenë reagimi i Katros, përmes një komenti me fjalë të pista: “O Lolita..si stafff: Ma hani koken e *****..se shquhem qe e kam te madhe! Mpuqq e kini…,”-shkruan Kastro.