FOTO / Stili unik i Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj çdo herë dinë të paraqitet unike.

 

Është njëra ndër të rrallat këngëtare që nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje estetike, shkruan Indeksonline.

Me bukurinë e saj natyrale ajo çdo herë arrinë të duket e bukur dhe e veçantë.

Me anë të një fotografie të përmbledhur ajo ka treguar se si është dukur brenda dy viteve.