FOTO-VIDEO/ Ermal Mamaqi përballet me Shpat Kasapin: ‘I jam betuar, nuk të imitoj!’ por shikoni si e bën fshehurazi!

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka patur sot një përballje në studion e Zonë e Lirë me këngëtarin e njohur Shpat Kasapi, të cilin dikur, në vitin 2008-2009 e imitonte në spektaklin Portokalli, shkruan Syri.net.

Drejtuesi i emisionit, Arian Çani, ka shfrytëzuar rastin dhe i ka kërkuar Ermalit që ta imitojë edhe nj herë Shpatin në studion e tij, por aktori i humorit ka refuzuar, duke thënë se nuk është përgatitur. Por në fund ka zbuluar të vërtetën: “Nuk e bëj, sepse i jam betuar Shpatit që nuk do ta imitoj”.

Por me të thënë këtë fjali dhe kur muzika e këngës së shpatit ishte në sfond, Ermali është fshehur pas shpatullave të Ingrid Gjonit që ishte mes tyre, dhe e ka imituar sërish,por këtë herë fshehurazi. /SYRI.net/

 ://youtu.be/18e6KhDO4KYhttps://youtu.be/PDw1lck84TI