FOTO/ Zbulohet mafia shqiptare në Amerikë

Është folur kaq shumë për mafian, kanabisin, krimin e organizuar dhe situata është bërë serioze.

Lëreni pas dhe hidhni një sy, se cila është mafia e vërtetë. Modelet shqiptare jo rrallë herë kanë mundur t’ia dalin mbanë në vende të ndryshme të botës dhe sot janë nga emrat më të dëgjuar.

Breza të rinj modelesh/ësh, edhe pse të vjetra/ër  në eksperiencë në Shqipëri, po tentojnë të depërtojnë në botën e modës Amerikane.

E kështu ndikuar ndoshta dhe nga ngjarjet e fundit në vendin e tyre të lindjes, Shqipëria, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi na prezantojnë një foto në Instagram duke na u prezantuar si mafie.

“Mafia shqiptare,” shkruajnë vajzat në postimin e tyre dhe me thënë të drejtën sikur mafia të kishte një fytyrë të tillë si të dyja vajzave, do të donin të gjithë të dorëzoheshin para tyre.

Image