Fotogaleri/ Barcelona-Real Madrid: Ja kë mbështesin VIP-at në “El Clasico”

Barcelona dhe Real Madrid do të takohen nesër në ndeshjen e vlefshme për kampionatin spanjoll. Ndeshja e titulluar “El Clasico” tërheq vëmendjen e mijëra shikuesve nga e gjithë bota.

Pjesë e tyre janë padyshim edhe personazhe të njohur që mbështesin njërën apo tjetrën.

Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadiumin ‘Nou Camp’. Ndeshjen do ta ndjekin edhe disa prej VIP-ave botëror të cilët janë fans të klubeve sportive.

Një nder të më njohurat është këngëtarja Shakira, bashkëshortja e e futbollistit të Barcelonës, Pique. Në galerinë e mëposhtme njihuni me disa të tjerë.1-45-52-53-54-56-57-48-39-310-3

11-1