FOTOLAJM/ Zbuloni se ku informohet ish-kryeministri gjatë kohës që është në Kuvend

Punimet e parlamentit të Shqipërisë kanë sjellë gjithmonë debate të ashpra dhe përplasje mes mazhorancës dhe opozitës.

Ish-kryeministri Sali Berisha si gjithmonë është më aktivi në diskutimet e Kuvendit dhe akuzat ndaj qeverisë Rama.

Por ku informohet ai gjatë kohës që është në Kuvend?

Siç edhe duket nga fotot e bëra nga agjencia e fotografive LSA, ish-kryeministri Sali Berisha ka zgjedhur SYRI.net që të informohet për zhvillimet në Kuvend dhe lajmet e fundit.

Image