Irina super seksi në reklamën e Love (video)

Pas debutimit të saj në sfilatën e Victoria’s Secret ditën e mërkurë, modelja Irina Shayk shpërtheu një bombë.

Edhe pse s’ka ende një konfirmim nga ana e saj apo nga aktori Brandley Cooper, modelja 30 vjeçare me shumë mundësi është në javët e para të shtatzënisë.

Dy ditë pas kësaj, Irina tërheq vëmendjen sërish më imazhin e saj seksi për reklamën e Love.

Video e xhiruar nga Phil Poynter quhet “Love Ghost” dhe në të shfaq modelja aftësitë e saj në qeramikë teksa reklamon të brendshmet seksi.

https://www.youtube.com/watch?v=CF23jotHJ-g