Ja çfarë i bën dhëndri nuses natën e martesës (Foto)

22-vjeçarja rrëfen momentin kur në ditën e saj të martesës u rrah nga bashkëshorti i saj

Amy Dawson, me të dashurin e saj vendosën të martoheshin, mirëpo martesa nuk iu shkoj dhe aq mirë, shkruan The Sun, transmeton Gazeta Express.

Dawson mori plagë të rënda pasi bashkëshorti i saj i ardhshëm e rrahin në ditën e martesës.

Ajo tregon se pas sulmit, nuk mundi ta zhvesh as fustanin e nusërisë.

Ai i ka shkaktuar shenja në fytyrë dhe në trup, pasi pas ceremonisë ajo i kishte kërkuar ta ndihmojë ta zhvesh fustanin. Ai nuk e bëri, por edhe e rrahu.