Kjo foto po bën namin në rrjetet sociale. Tifozët e Tiranës tallje dhe ironi me Erion Braçen

Tifozët e Tiranës që janë të njohur për koreografitë pikante dhe shumë evropiane në ide, në derbin e sotëm ndaj Partizanit, kanë hapur dhe një banderolë për deputetin Erion Braçe që njihet si një tifoz i Partizanit.

“Guerrils i vogël mes luftës dhe paqen, i dehur nga birat e Erion Braçes”-shkruhet në banderolën që ironizon hapur deputetin socialist.