Ky është takimi i bujshëm Messi-Ronaldo

Është mbyllur në barazim 1-1 “El Clasico’ mes Barcelonës dhe Real Madridi. Një ndeshje e cila ka dhuruar spektakël nga të dyja skuadrat, ku nuk kanë munguar rastet e shumta për gol.

Në videon më poshtë do të shihni takimin mes dy lojtarëve më të mirë në botë që prej më shumë se 10 vitesh po dominojnë botën e futbollit.

Kjo është përshëndetja miqësore mes dy lojtarëve.https://youtu.be/mOhw5I1BIlI