LAJMI I FUNDIT/ Gazetari i njohur shqiptar Andrea Stefani ndahet nga jeta

Eshtë ndare sot nga jeta  ne një spital në Rome pas një sëmundje të rëndë.gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani.

Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qënë gazetar, drejtues dhe analist në shumë media. Se fundmi ai ishte dhe opinionist në emisionin Opinion.