Mesazhi prekës që vajza e Stefi Priftit shkruan për humbjen e nënës së saj

Vajza e vogël e këngëtarit Stefi Prifti, ka kujtuar nënë e saj të cilën e humbi një vit më parë, përmes një statusi të ndjerë dhe prekës, të shpërndarë në Instagram.

“Kte foto ma keni derguar kur ju ishit ne Slloveni.

Une me gjithe shpirt shpresoja qe ata doktore do te benin nje magji dhe ti kur te ktheheshe ne Shqiperi ti ishe e sheruar dhe te jetonim te lumtur dhe te gezuar qe do te kishim ty.Asgje nuk shkoi ashtu sic imagjinoja une. Jeta ime ndryshoi,tani nje vit qe ti me mungon.

Ne kete ore mua me thane per humbjen tende. Aty mu thye zemra qe nuk do te te kisha me te me zgjoje ne mengjes,te me perqafoje kur te isha e merzitur. Zoti ty te morri shume shpejt nga jeta. Une mundohem te jem e lumtur per te gjithe por ajo po me shkaterron mua dalngadale. I falenderoj gjithe njerezit qe kane qene atje per mua kur kam pasur nevoje.

TE DUA SHUME MAMI,”, shkruan ajo.