Mustafi e Ozil ju përshëndesin me këtë foto

Shkodran Mustafi është shprehur tejet i lumtur me tri pikët e radhës të “Topçinjve”

Arsenali e ka mposhtur 5:1 West Ham Unitedin, duke rrëmbyer pozitën e dytë në renditje. Kjo fitore e ka gëzuar edhe mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi, i cili ishte shtyllë në mbrojtjen e “Topçinjve”.

“Fitore 5:1 në derbi. Një tjetër fitore e rëndësishme dhe është kënaqësi që luajta sërish me këtë skuadër të mrekullueshme”, ka shkruar Mustafi në rrjetet sociale.