Pjata speciale për Bes Kallakun ka një miks të çuditshëm (Foto)

Aktori shqiptar Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një foto në të cilën ka treguar një pjatë speciale të përgatitur për të.

Sigurisht Besi nuk e ka lënë këtë rast pa bërë humor dhe krahas pjatës së përgatitur me karkaleca dhe fasule ai ka shkruar: “Kur kuzhinieri osht nga Tropoja dhe punon ne bregdet…,”-shkruan aktori i Portokalli.