Politikanin shqiptar “e pushtojnë” femrat, por ai e ka mendjen tek celulari

Kreu i Aleancës Kuqezi ka publikuar një foto ku shfaqet mes shumë femrave. Dy prej tyre po bëjnë selfie, ndërsa në foto ka dalë edhe vetë Spahiu është i përqëndruar tek celulari i tij.

Foton e ka publikuar vetë Kreshnik Spahiu, ndërsa thumbon edhe meshkujt për mungesë patriotizmi. Ai shkruan: “Është mbush lëvizja plot me femra. Nuk thonë kot që ka mbaru burrnia nga Shqipëria dhe patriotizmi ka ngel në dorë të grave”.