Prezantuesja irritohet keq me policinë: Ja degjenerimi shtetit…

Prezantuesja Jonida Shehu është përfshirë në një ngjarje që mesa duket e ka irrituat shumë. Shkak për këtë është bërë gjoba e vënë nga Policia e Bashkisë Tiranë lidhur me parkimin e saj në mënyrë të gabuar.

Jonida në është afruar te makina në kohën kur policës po prisnin gjobën dhe i ka fotografuar ata.

“Ja degjenerimi i ligjit të shtetit. Unë kam parkuar gabim dhe jam burim aksidenti. Këto punonjësit e shtetit jo. Sa Turp!” – shkruan ajo në postimin e saj.

jonidashehu-167x300