Rike Roçi ju rrëfen atë që nuk dini mbi jetën e saj në Itali, gjithçka që bën larg paparacëve

E ftuar në emisionin Oktapod këtë herë ka qenë modelja Rike Roçi.

Ajo ka folur për jetën e saj në Itali duke theksuar se është mjaft modeste.

“Kam një punë të thjesht në një sallon bukurie. Kur më kërkojnë dhe kur kam mundësi bëj modelen. Nuk kam pse mburrem,”-ka theksuar Roçi për Turjan Hyskën.