Sherr mes adoleshentëve në Vlorë, qëllohet me thikë 19-vjeçari

Një 19-vjeçar është plagosur me thikë pas një konflikti mes tre personash në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Skelës rreth orës 20:55. I riu me iniciale K.A është konfliktuar me dy vëllezër, të cilët e qëlluan me thikë.

Adoleshenti shkoi vet në spitalin e Vlorës, ku dhe u mor nën kujdesin e mjekëve.

Policia është vënë në dijeni për këtë plagosje me thikë dhe ka identifikuar autorët. Ata janë dy vëllezër me iniciale S.S dhe M.S, të cilët janë shpallur në kërkim.