Shikojeni mirë fotografinë e fundit të Leonorës (foto)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka mahnitur fansat sërish bukurinë e saj.

Në një foto të re të publikuar në rrjete sociale Leonora duket plot shkëlqim dhe me pamje të re.

Së fundmi këngëtarja ishte pjesë e shumë lajmeve të showbizit pasi pranoi në emisionin “Talk” se është e dashuruar dhe se është në lidhje, por pa bërë publik emrin e të dashurit të saj.