Shikoni si duket Enca pa “make up” / FOTO

Enca është shumë e bukur edhe pa “make up” .

Këngëtarja më e ndjekur në Instagram ka publikuar një foto nga pushimet e saj të fundit.

Në këtë foto shohim Encën shumë të freskët dhe natyrale.

Shpeshherë ajo është komentuar negativisht për sa i përket përpunimeve të fotove që publikon, por Enca na vërtetoi edhe një herë që është një nga fytyrat më të këndshme të “showbiz”-it./ TChImage

 

Image

 

Image