Shpërthim në një lokal në Athinë, humb jetën një grua, plagosen 6 të tjerë

ATHINE- Një grua ka mbetur e vdekur dhe gjashtë të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi brenda një lokali në Athinë. Gruaja 38-vjeçare u nxor e vdekur nga ambientet e dyqanit të saj, ndërsa të plagosurit u dërguar në spital.

Sakaq në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe të policisë.