Tjetër vetëvrasje, një grua i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë

Një tjetër ngjarje e rëndë, ku një grua i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesës e saj. Ngjarja këtë herë ka ndodhur një Tiranë në zonën e Kombinatit.

Burime nga policia thanë se mbrëmjen e djeshme në banesë e tij në rrugën e “Qelqit” është vetëvarur shtetësia Q. Xhaferaj, 50 vjeçe.

Sipas policisë gruaja vuante nga depresioni dhe ky është shkaku që ka sjellë edhe ngjarjen e rëndë.