Tri melaqe në një vend (Foto)

Angels Romee Strijd, Lais Ribeiro dhe Josephine Skriver, pas Parisit, hijeshojnë ‘Mollën e Madhe’ Të mërkurën, ato kishin hijeshuar ecjen e madhe në pistën në Paris, për shfaqjen e “Victoria’s Secret”.

Por kur erdhi e premtja bukuroshet ishin kthyer në Nju-Jork, për të promovuar koleksionin e fundvitit për brendin që i kishte bërë të famshme, transmeton gazeta Kosova Sot.

Romee Strijd, Lais Ribeiro dhe Josephine Skriver kanë shkëlqyer me fustanet e tyre derisa ishin në lokacionin e ri të dyqanit në “Fifth Avenue”. Romee ishte veshur me fustan të argjendtë që e kishte kompletuar me jakë pa rripa. Bukuroshja 21 vjeçe format i kishte theksuar falë takave të larta prej argjendti derisa flokun e kishte me nuanca të buta kaçurrele. Lais Ribeiro, 26 vjeçe, ka pozuar në fustanin e drejtë, derisa bukuroshja tjetër, Josephine Skriver, 23 vjeçe, ishte kthyer prapa në kohë, më saktë- sisht në të nëntëdhjetat, e veshur me një fustan të shkurtë kadife.