VIDEO/ Enca Haxhia përkëdhel me të pasme penisin e një fansi të saj në skenë, shikojeni…!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia duket se gjithmonë dëshiron që të marrë vëmendjen e publikut.

Ajo përmes një video që ka publikuar në rrjetin social Instagram është parë gjatë një koncerti, duke bërë lëvizje provokative në skenë.

Ka ngjitur në skenë një fansa të saj dhe më pas ka filluar të kërcejë duke afruar të pasmet e saj të organi gjenital i tij dhe duke kërcyer “twerk” ashtu.

Madje ajo nuk ndihet aspak në siklet, por videon e ka publikuar në profilin e saj në rrjetet sociale, madje duke shkruar: “Po, kjo jam unë”. /SYRI.net/