VIDEO / Enca ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por… shikoni reagimin e tij

Enca di gjithnjë të tërheqë vëmendjen e fansave, qoftë me muzikën e saj por edhe për provokimet e shpeshta që bën.

I fundit ka qenë ai i mbrëmjes së djeshme, ku këngëtarja ka qenë duke performuar në një lokal nate në Tiranë, dhe gjatë këndimit ajo ka kërkuar se kush nga djemtë që ndodheshin në publik, dëshironin të ngjiteshin në skenë dhe të kërcenin me të.

Mes shumë djemsh, Enca përzgjodhi njërin, të cilit shihet teksa i kërcen në mënyrë provokuese. Më poshtë mund të shihni një pjesë nga ky kërcim, si dhe reagimin e djalit i cili duket se është hutuar pas Encës.

https://www.instagram.com/p/BNmbqN3gg3G/?taken-by=encahaxhia