Video/ Silikoni vret edhe gjarprin…

Ndërhyrjet kirurgjikale padyshim janë kthyer në trend vitet e fundit, duke bërë që shumë femra t’i drejtohen silikonit për të zmadhuar pjesë të ndryshme të trupit.

Ky është edhe rasti i kësaj modeleje, e cila për fatin e saj të “mirë”, u kafshua në gjoksin me silikon nga një gjarpër. Por nuk mund të themi të njëjtën gjë për zvarranikun, i cili ngordhi për shkak të helmimit nga silikoni.

Në videon më lart shfaqet modelja izraelite Orit Fox. Ajo po xhironte një reklamë me gjarprin në duar, kur ky i fundit e sulmoi.

Situata u përshkallëzua kur modelja tentoi të lëpinte gjarprin dhe siç duket ky i fundit nuk ishte aspak dakord, pasi vetëm disa momente më vonë ai e sulmon.

Fox mësohet se pasi bëri tetanozin nuk pati probleme, por zvarraniku nuk mundi të mbijetonte./tvklan.al

https://www.youtube.com/watch?v=5bqQz1WXNdI