E pabesueshme, ajo që bën Morena Taraku me këtë mashkull i le të gjithë pa fjalë

Një mashkull ka hipur mbi modelen dhe këngëtaren e njohur Morena Taraku dhe kjo nuk është metaforë, po flasim në kuptimin e parë e të plotë të fjalës. Bukuroshja nga Kosova njihet si një nga personazhet e showbiz të dhënë pas palestrës.

Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme.  Megjithatë, Morena ka bërë diçka të jashtëzakonshme në stërvitjen e saj të fundit. Teksa ushtrohej me peshat e rënda, mbi këngëtaren shihet të hip një mashkull. Më saktësisht, djali në fjalë ka me të dyja këmbët mbi barkun e saj.