Andrrës i “dridhen duart” në “Xing me Ermalin”, ja çfarë bën Sinani

Bukuroshja Andrra Destani është ndjerë mjaft e emocionuar gjatë intervistës së saj në “Xing me Ermalin”.

Ajo gjatë gjithë kohës ka pirë ujë dhe duart e saj kishin nisur të dridheshin. Ka qenë Sinani, i cili herë pas here i shtrëngonte dorës bashkëshortes për ti larguar emocionet./