Beyonce dhe Kim falenderojnë Barack Obamën

Beyonce dhe Kim kanë qënë ndër artistet, që më largimin nga Shtëpia e Bardhë, kanë falenderuar ish presidentin amerikan Barack Obama.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të çiftit Obama ku shkruan: “Faleminderit”.

Ndërsa modelja e njohur Kim Kardashian ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, gjatë aktiviteteve kur ka takuar Barack Obamën, edhe ajo po ashtu e ka falenderuar ish presidentin.

Jo të paktë kanë qënë artistët që e kanë kundërshtuar ardhjen e Trump si President i Amerikës./opinion.al

beyonce-1_1484967662-3935639kim obama

kim obamabeyonce-1_1484967662-3935639