Bora Zemani më seksi se kurrë në pozën e fundit (Foto)

Gazetarja e njohur Bora Zemani ka publikuar një foto mjaft seksi në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo duket mjaft provokuese duke dhënë idenë se është topless. Sensuale dhe njëkohësisht dhe shumë foto artistike, fotoja e saj ka marrë mbi 2400 pëlqime nga ndjekësit e saj.