FOTO / Ja se si duket Ciljeta e sapo zgjuar nga gjumi

Çiljeta Xhilaga vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe sjell imazhe nga përditshmëria e saj. Këtë herë, ajo e ka publikuar një fotografi pasi është zgjuar nga gjumi, pranë të cilës ka shkruar: “Mirëmëngjesi”.

Edhe pse pa makijazh, këngëtarja duket mjaft mirë dhe ndjekësit e saj e kanë pëlqyer.