FOTO / A ju kujtohet Latifja te “Kloni”? Ja se si duket ajo sot

Seriali “Kloni” në periudhën kur është transmetuar në RTV21 ka qenë një ndër serialet më të shikuara.
E mbani mend “Klonin”! Serial ky që mblodhi shumë shikues para ekrani.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit, transmeton Rtv21.tv. Aktorja Leticia Sabatella, apo siç është njohur në serial me emrin “Latifa” ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe.

Por si duket ajo tash, sa ka ndryshuar, shikoni fotografitë më poshtë.