FOTO/ Kështu shkrihet Tuna për Patrisin, ja si reagon ai

Lidhja e këngëtares Tuna me Patris Berishën është konfirmuar tashmë. Dhe që kur gjithçka u bë publike dyshja nuk po hezitojnë të publikojnë edhe fotografi së bashku.

Së fundmi Patrisi ka marrë një hap, duke ndryshuar foton e tij në Viber dhe e ka publikuar një ku Tuna shihet duke u ‘shkrirë’ për babanë e fëmijës që po pret.

Si duket kjo i ka pëlqyer atij dhe nuk është përmbajtur ta ndajë edhe me personat afërt.

Kujtojmë se lidhja e tyre nuk ka nisur si serioze por pastaj gjërat kanë ndryshuar dhe dyshja janë bindur se janë lindur për njëri-tjetrin.

Image