Gjendet pa jetë një mashkull te Mali i Robit

Rreth orës 08:50, në Golem tek Mali i Robit, në bregun e detit, është gjetur i pajetë një shtetas i seksit mashkull, rreth 70 vjeç.

Policia njofton se nga hetimet paraprake, dyshohet se ky shtetas është mbytur dhe dallgët e detit kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit në breg.

Nuk konstatohen shenja dhune. Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.