Histori erotike / Njerka ime e nxehtë më …..

Isha 15 vjeç dhe kam kryer marrëdhënie për 3 vjet rresht me njerkën që ishte 26 vjeç babai im në ato kohë punonte në polici dhe ikte shpesh me shërbime ….

Një natë që ndoshta mund të kenë qenë shumë nete !!! Por atë natë rreth orës 2 pas mesnate unë ndjej derën e dhomës të hapet pak sytë dhe nuk reagova ishte zonja e shtëpisë 60 kg femër gjoks i ngritur dhe bythë shumë të bukura të bardha qumësht ëndra ime për ta pasur në shtrat po realizohej. Ajo hyri në dhomë me këmishë nate pa sutjena dhe vetëm me një fije peri të mbathura më afrohet afër sa spo pëlcisja nga tensioni por nuk reagova afrohet ulet në gjunje dhe fillon të më provokojë nën mbathje.

Pas kësaj filloi të bënte seks oral me mua, dhe pas pak minutash jam eksituar aq shumë, sa menjëherë filluam të bëjmë seksin më të nxehtë në jetën time.

Historia ime me njerkën vijon edhe sot e kësaj dite.