Hollywood/ Ndërron jetë aktori i famshëm

Aktori i famshëm i Hollywood Miguel Ferrer ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare, lajmi është bërë i ditur nga “Columbia Broadcast System”.

Aktori amerikan ka humbur luftën e tij kundër kancerit në fyt, sëmundje nga e cila vuante prej disa vitesh, duke ndërruar jetë pasditen e së enjtes.

Miguel njihet për rolin e tij në filmin “NCIS: Los Angeles” si Owen Granger . Ai ishte gjithashtu edhe kushëriri i George Clooney.

“Miguel e bëri botën më të ndritshme dhe gazmore dhe ndërrimi i jetës na ka prekur shumë. Ne të duam Miguel. Gjithmonë do të duam”, tha ClooneyImage