Ja arsyeja pse ish-Miss Albania ‘zhduket nga qarkullimi’

Ish-Miss Albania Suada Sherifi është zhdukur prej kohësh nga qarkullimi. Më saktë që nga dita që ajo ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Deizi vetëm katër muaj më parë, bukuroshja është shumë pak aktive.

Pak javë më parë u paraqit në një emision të Top Show dhe që atëherë nuk merr pjesë më në evenimente publike,.Por duket se ajo është e fokusuar të rikthejë si më parë format e saj fizike pas shtatzënisë dhe për këtë arsye ajo ka nisur të ushtrohet në palestër.

Këtë të paktën tregojnë fotografitë që ka postuar së fundmi në profilin personal të saj në rrjetet sociale, ku shfaqet duke u stërvitur shumë në palestër. Por se Suada nuk ka dhe shumë punë për të bërë. Krahas fotove ajo shpjegon arsyen se përse ka ‘humbur nga qarkullimi’.