Ja çfarë po bën tani Trump për ciftin Clinton

Pas betimit përpara popullit amerikan, Presidenti i ri i SHBA Donald Trump gjatë një dreke me Kongresin, bëri shaka nëse demokratët do ta votojnë për të konfirmuar kabinetin e tij qeverisës.

Por i kërkoi turmës që të duartrokiste Hillary Clintonin. Ai e filloi fjalimin duke thënë se është i nderuar që çifti Clinton ka shkuar në inaugurim dhe në drekën pas ceremonisë.

E gjithë salla shpërtheu në duartrokitje për Bill dhe Hillary Clinton.