Ja se çfarë po bën Noga së bashku me presidentin Thaçi (Foto)

Veçohej për talentin e tij në ‘beatbox’. Bëhet fjalë për artistin Agron Abdullahu apo i njohur për publikun si Noga.

Noga ka kohë që nuk merret më me muzikë. Një kohë ai ishte lajm i medieve rozë për jetën e tij personale,transmeton gazeta Express.

Së fundmi Noga në rrjetin e tij social Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe me ministrin e jashtëm Enver Hoxhaj.

‘Me Presidentin e R.Kosoves @hashimthaciofficial e Ministrin e Jashtem@enverhoxhajofficial dy njerzt me te Shenjët.Babait tim Prof Dr.Bedri Abdullahu’, ishte ky mbishkrimi që kishte lënë Noga