Këndoi këngën e saj kur ishte 13 vjeç, Tarifa i thotë diçka Samantës (Foto)

Pas postimit nostalgjik të këngëtares Samanta Karavella sa i përket fillimeve të saj në muzikë ka reaguar gjithashtu edhe këngëtarja Eneda Tarifa.

Ka qenë vetë Karavella,e cila në postim nuk ka harruar të përmendë edhe këngërtaren që ka kënduar këngën “Ika Larg”.  “O zeeeeemra ime ti! Sa e ëmbel sa e bukur. E kisha harruar fare. Por nuk kam harruar se sa emocion ndjeva kur e kendove. Nje kenge e veshtire qe akoma me nxjerr rrylat mua. Bravo. Miss you,”-shkruan Tarifa për kolegen dhe miken e saj këngëtare./Gazeta Express/