Kunati i Ivankas protestoi kundër Donald Trump (Foto)

Vëllai i burrit të Ivanka Trump u pa në Marshin e Grave të organizuar në Washington.

Joshua Kushner, vëllai i vogël i Jared Kushner, të cilin Trump e emëroi këshilltar ishte i pranishëm në marsh.

Raportohet se ai u ka thënë të tjerëve se ishte atje për të ‘vëzhguar’.

Ndërkohë më herët ishte thënë se ai dhe e dashura e tij prej kohësh Karlie Kloss votuan për Hilary Clinton.

Kampanja e Donald Trump ishte e mbushur me ofendime ndaj femrave.