Londër, zgjedhjet për kryetarin e PD, Basha: Bashkë drejt fitores

Në Londër janë mbajtur zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike për shqiptarët që jetojnë në Britani të Madhe.

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përshëndetur këto zgjedhje me një status në Facebook.

“Pershendetje te perzemerta mbeshtetesve dhe anetareve te Partise Demokratike ne Londer qe po zgjedhin sot kryetarin e deges se PD Londer. Te bashkuar drejt fitores!”, shkruan kreu i PD Lulzim Basha.