Morena nuk e ndjen të ftohtin, zbulon shalët mes dëborës

Edhe pse në Kosovë temperaturat janë nën 0 gradë celcius, ajo nuk do t’ia dijë.

Bukuroshja Morena Taraku, e cila pavarësisht motit duket se nuk e ndjen të ftohtin dhe nuk e ka problem të dalë me të shkurtra, edhe kur jashtë i gjithë vendi është i mbuluar me borë.

Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë në Instagram, ku shfaqet pranë makinës së saj “Porche”, me xhinse ekstravagante që i zbulojnë shalët.

Mesa duket, Taraku është nga ata persona të cilët nuk e ndjejnë edhe aq shumë të ftohtin, përderisa nuk heziton të dalë me një veshje të tillë edhe kur temperaturat janë në minus.