Noizy ‘grushte’ me Ermal Mamaqin për një femër

Që pas problemeve me policinë Noizy nuk ka dalë më në ekran.

Në emisionin e radhës së Ermal Mamaqit, mesa duket këngëtari ka vendosur që të flasë për këtë dhe të tjera aspekte të jetës së tij.

Ndërkohë, moderatori ka postuar disa foto që tregojnë këngëtarin që bën grushte me të, mes tyre është edhe një vajzë e quajtur Rashel.

Ka qenë vet Ermali ai që ka publikuar në Instagram një kolazh fotosh nga skena, e cila është kthyer në “ring” dyluftimi.

Image