Noizy mbulon fytyrën me maskë floriri, por e dini sa i ka kushtuar?!

Kishit menduar se vetëm femrat i kushtojnë një rëndësi të madhe trajtimeve për fytyrën dhe kujdesit për lëkurën?! Epo nuk është kështu, pasi edhe djemtë duket se nuk mbeten pas.

Këtë herë ka qenë Noizy ai që ka bërë publike një foto teksa mbi fytyrë ka aplikuar një maskë prej floriri, e cila ka veti fantastike për lëkurën.“Gjithçka flori”, e ka përshkuar foton reperi.

Por e dini sa kushton një trajtim me këtë lloj maske?! Rreth 300 euro, dhe kujtojmë se kjo bëhet rregullisht disa herë në muaj.